Główka Pracuje....

Fototapety

Pewny materiał - to najważniejsze

Co to znaczy dobry produkt? To oczywiście taki, który jest dopasowany do oczekiwań, a te z kolei, w przypadku fototapet, powinny być jak najbardziej wygórowane, bo aplikacja na ścianie ma wyglądać dobrze przez lata, a nie miesiąc.
I dlatego laminujemy każdą fototapetę, przygotowujemy powierzchnię ściany do klejenia i udzielamy gwarancji na kompletną usługę.

Zarówno laminat płynny, jak i stały, zabezpieczają fototapety przed blaknięciem i sprawiają, że można je myć,

laminat stały jest dedykowany do miejsc, gdzie grafika będzie szczególnie narażona na uszkodzenia mechaniczne: w kuchni, w korytarzu, w restauracji, w garażu,

fototapety są drukowane z użyciem ekologicznego tuszu,

dodatkowo posiadają atest na nieszkodliwość dla zdrowia i atest na niepalność.Grafika do druku - jakie powinna mieć parametry?

W przypadku grafiki wektorowej nie ma żadnych ograniczeń, bo można ją skalować do dowolnego wymiaru, natomiast zdjęcia, które chcemy przeznaczyć do produkcji fototapet, muszą być wysokiej rozdzielczości. Dla przykładu:

- Ściana o wymiarach 270 cm x 400 cm będzie wymagała grafiki w rozmiarze, co najmniej: 3700 px x 5500 px (pikseli).

Istnieją banki zdjęć, których zasoby sięgają do kilkunastu milionów różnych grafik i właśnie tam warto szukać odpowiadającego nam materiału na fototapetę. Gdy już kupimy i pobierzemy plik, nie jest on jeszcze gotowy do druku - wymaga dostosowania do założonych wymiarów, zamiany przestrzeni kolorystycznej z RGB na CMYK, dodania kilku efektów, które sprawią, że wydruk będzie jeszcze ładniejszy (każdy grafik ma swoje sposoby) i przede wszystkim sprawdzenie, czy w skali 1do1, nie pojawiły się glitche lub inne kwiatki..
Moi klienci otrzymują ode mnie pełne wsparcie graficzne, to znaczy, że przed produkcją i montażem fototapety, przedstawiam wizualizacje, kupuję zdjęcia i przygotowuję je do druku.

Jeśli chcesz powierzyć realizację w fachowe ręce,

Zadzwoń do mnie lub napisz e-maila.

Czym powinny charakteryzować się dobrze zaprojektowane aranżacje biurowe?
Przeczytaj wywiad na branżowym portalu:

Wywiad: Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

─ czytaj więcej na e-biurowce.pl

Gdy za oknem upał, chętnie wspominamy zimowe dni. Nie trzeba czekać na ujemne temperatury, by na szybach pojawił się szron. Z pomocą nadchodzi folia mrożona!

Artykuł o zastosowaniach folii mrożonej

─ czytaj więcej na e-biurowce.pl