Główka Pracuje....

Litery przestrzenne 3D

Budujemy pierwsze, dobre wrażenie,

Przestrzenny logotyp, zamontowany na ścianie w recepcji biura, to nie tylko efektowna dekoracja, ale również ważna informacja, która mówi gościom, że są w odpowiednim miejscu. Produkcja liter przestrzennych opiera się w dużej części na wykorzystaniu maszyn, np. lasera lub frezarki i to właśnie dzięki nim zostają zachowane dokładne wymiary i kształty elementów, natomiast malowanie styroduru, lakierowanie mdfu i sam montaż liter to już prace ręczne.Mamy do dyspozycji kilka sprawdzonych technologii i materiałów:

Litery wycinane laserem z plexi bezbarwnej, podklejone na rewersie folią w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką. Ten materiał efektownie prezentuje przestrzenność elementów, nawet przy mniejszych grubościach np. 3-6-8mm.

Litery wycinane ze styroduru i malowane na wybrany kolor RAL z dodatkowym frontem wykonanym z plexi, to popularne i efektowne połączenie matowego, grubego styroduru ze wspomnianą, błyszczącą plexi.

Litery frezowane z mdfu i lakierowane na wysoki połysk lub mat, w wybranym kolorze RAL. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie logotypu z jednolitym wykończeniem na całej powierzchni.Litery są montowane bezpośrednio do powierzchni,

Logotyp przygotowany z wymienionych wyżej materiałów, nie wymaga żadnego podkładu, tła. Litery są montowane pojedynczo i bezpośrednio do np. ściany, za pomocą taśmy dwustronnej i kleju montażowego. Bardzo dokładny szablon pozwala nam idealnie odwzorować cały znak graficzny.

Jakie litery 3D najczęściej zamawiają nasi Klienci?

Litery z przezroczystej plexi z folią barwioną podklejoną na rewersie.
Litery 3D wycinane z przezroczystej plexi są najbardziej uniwersalnym, trwałym i opłacalnym rozwiązaniem. Często słyszymy, że loga wykonane tą techniką są jednocześnie eleganckie i nowoczesne, wyraźne i robiące większe wrażenie, niż można by się spodziewać. Loga, które składają się ze znaków o różnej wielkości, często wykonujemy z plexi o różnej grubości, co sprawia, że całość jest jeszcze bardziej ciekawa.

Na jakiej powierzchni można zamontować litery przestrzenne?

Na każdej ścianie wewnątrz pomieszczenia, na meblach i tablicach.
Litery przestrzenne są najczęściej montowane na ścianie recepcji biura, na ladzie recepcyjnej lub na tablicach. Elementy mocujące, które wykorzystujemy (czyli taśma i specjalny klej), pozwalają na trwały montaż na niemal każdej sztywnej powierzchni. Z kolei demontaż odbywa się za pomocą cienkiej żyłki, którą odcinamy litery, a resztki taśmy i kleju usuwamy gumowym krążkiem.

Jeśli chcesz oznakować biuro za pomocą liter przestrzennych,

napisz do nas: biuro@glowkapracuje.pl
Kliknij, aby wysłać email
lub zadzwoń: +48 22 299 12 17
Kliknij, aby zadzwonić

Czym powinny charakteryzować się dobrze zaprojektowane aranżacje biurowe?
Przeczytaj wywiad na branżowym portalu:

Wywiad: Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz

─ czytaj więcej na e-biurowce.pl

Gdy za oknem upał, chętnie wspominamy zimowe dni. Nie trzeba czekać na ujemne temperatury, by na szybach pojawił się szron. Z pomocą nadchodzi folia mrożona!

Artykuł o zastosowaniach folii mrożonej

─ czytaj więcej na e-biurowce.pl